Основою системи є монохромна цифрова друкарська машина Ricoh Pro 8310, продуктивністю 111 стор./хв. з піковим навантаженням до 3,3 млн. відбитків А4 на місяць.

Папір щільністю від 40 до 350 г/м2 подається для друку з бічних лотків великої ємності з застосуванням вакуумної сепарації аркушів, що унеможливлює його застрягання.

Далі роботу виконує професійний буклет-мейкер Plockmatic PBM 350e, який може фальцювати і зшивати скобами до 35 аркушів, що дає змогу створювати журнали і брошури кількістю до 140 сторінок, включаючи обкладинку щільністю до 250 г/м2.

Для надання продукції вигляду ідеально переплетеної книги (нанесення назви на корінці до снаги досвідченому верстальнику) Plockmatic використовує модулі пласкування корінця і обрізки переднього краю.

Plockmatic PBM 350e з успіхом виконує ще одне завдання, поставлене "Феніксом" – створює 32-сторінкові зфальцовані буклети ("зошити") без скріплення скобами, що необхідно для наступного виготовлення книг із застосуванням спеціальної швейно-зшивальної машини.

Всі операції #буклетмейкер може виконувати і в автономному (off-line) режимі.

Лінію також обладнано стекером-нагромаджувачем готової листової продукції з викладом у стос на візок для полегшення подальшого переміщення до післядрукарського обладнання.

Це рішення перше у подібній комплектації в Україні. "Мегатрейд" бажає компанії успіхів у бізнесі разом з Ricoh та Plockmatic!
приєднуємося до побажань. І чекайте на статтю в одному з найближчих номерів Print+.