Emmepi Group підтвердила, що в липні був встановлений її перший роботизований палетоукладач для фальцювально-склеювальної лінії.
На Labelexpo Europe у Брюсселі компанія Fujifilm оголосила про нове партнерство зі швейцарським виробником обладнання CtP Lüscher Technologies, що свідчить про намір Fujifilm продовжувати інвестувати у майбутнє аналогового бізнесу, одночасно розширюючи портфель рішень у галузі цифрових технологій.
Label Industry Global Awards проводиться у вісімнадцятий раз – премією відзначаються інновації окремих осіб та організацій в секторі друку етикеток і паковання.
Durst Group, провідний виробник цифрового друку та виробничих технологій, розширює партнерство з Omet, провідним виробником систем флексографічного друку. Майбутнє портфоліо Durst у сегменті етикеток і паковання буде розширено інтегрованими гібридними системами друку, які компанії спільно розроблятимуть і вироблятимуть.
Компанія інвестувала у ЦДМ Xeikon PX2200 UV. Як постачальник послуг друку Vistaprint усвідомлює важливість блискавичної роботи для своїх цінних клієнтів. До цього компанія вже мала Xeikon X800, що задовольняв ця вимоги, особливо щодо швидкості обробки даних. Нові інвестиції підкріплюють прагнення Vistaprint ефективно та швидко постачати першокласні рішення для друку.
Галузеві експерти асоціації Printing United Alliance нагородили комплекс Kornit Atlas Max Poly для друку одягу премією Pinnacle Product Award у номінації «Краща технологія».
На виставці LabelExpo Xeikon вперше демонструє рулонну цифрову друкарську машину з сухим тонером LX3000, яку назвали Lion. Новинка призначена для великотиражного друку високоякісної етикетки та відрізняється високим рівнем автоматизації та високою продуктивністю.
З 1 вересня 2023 року Smag Graphique стає частиною групи Rhyguan, що відкриває їй ширший доступ до ринків Азії. З 1 вересня 2023 р.
Tetra Pak оголосила про запуск «унікального методу струменевого друку преміум-класу» у рамках проєкту Custom Printing. Його запуск відбувся за ретельною перевіркою рішення, під час якої було виготовлено понад 100 мільйонів паковань.
Fujifilm розширила лінійку ЦДМ Revoria, що друкують сухим тонером, моделями EC1100 з продуктивністю 100 стор./хв. та SC170/180 зі швидкістю друку 80 стор./хв. Вони мають усунути пробіл у лінійці компанії між флагманською шестиколірною друкарською машиною Revoria PC1200 зі швидкістю друку 120 стор./хв. та серією ЦДМ ApeosPro C початкового рівня з продуктивністю 65–81 стор./хв.