Цифровий текстиль успішно використовується для оформлення виставок, заходів та торговельних залів. Прикладом цього може бути нещодавня прем’єра мультфільму «Брати Супер Маріо» у лондонському кінотеатрі Vue Cinema. Роботу було виконано постачальником послуг друку Hollywood Monster на принтерах EFI VUTEk, а монтаж зайняв у команди з чотирьох осіб дві ночі поспіль.
Konica Minolta святкує 150-річчя, розмірковує про історію інновацій та дивиться у майбутнє, продовжуючи адаптуватися до можливостей та проблем своїх клієнтів, співробітників та партнерів по всьому світу.
Fujifilm повідомила про залучення трьох стратегічних партнерів до розробки комплексного рішення для цифрового друку гнучкого паковання на базі рулонної струменевої машини Jet Press FP790. Це розробник програмного забезпечення Hybrid Software, виробник клеїв та адгезивів Henkel Adhesive Technologies, а також компанія Nordmeccanica, що випускає широкорулонне обладнання для лакування, ламінування та металізації.
Папір користується дедалі більшою популярністю як пакувальний матеріал. Свіжий приклад надала австрійська компанія Hoffmann Neopac, розробивши тубу PaperX, — папір становить у цьому продукті 80%.
Крім європейських виробників, обладнання для цифрового друку по текстилю виробляють у Китаї, Індії, Туреччині, Австралії та Малайзії. До поки не відомих широкому загалу виробників входить, наприклад, турецька компанія Optimum Digital Planet, яка розпочала діяльність у секторі широкоформатного друкарського обладнання в 1994 р. і сьогодні пропонує рішення для друку в різних галузях (реклама, текстиль, скло та меблі).
Memjet оголосила про випуск нового рішення для струменевого друку. Інтегрований друкарський механізм DuraBolt 325C комплектується цифровим фронт-ендом (DFE), який полегшує управління всіма аспектами процесу друку.
2022 р. німецькі виробники гофрокартону знову зіткнулися з безпрецедентним ціновим тиском. Через прохолодний споживчий клімат у галузі їм довелося змиритися з падінням продажів. Складнощів може додати і проєкт нового регламенту з паковання, який обговорюється в ЄС.
Mondi інвестує в інноваційні технології для збільшення потужності виробництва FunctionalBarrier Paper, щоб задовольнити зростаючий попит на екологічні рішення.
Моніторинг був проведений в Києві по всім форматам за виключенням зупинок громадського транспорту та LED-носіїв. Використовувався метод послідовного обходу, з фіксацією інформації про стан носія, та розміщення реклами. Загалом в моніторинг потрапило близько 8 000 носіїв.
Sappi Limited оголосила, що передбачуваний продаж інвестиційній групі Aurelius заводів у Нідерландах, Німеччині та Фінляндії не було здійснено в узгоджені терміни, та угода втратила чинність. Компанія отримала пропозиції від інших сторін щодо купівлі цих активів, проте рада директорів Sappi не затвердила їх.